Fotka Igora Papcuna.

Lemešany - Ruská N.Ves

3:1 (1:1)

11.11.12018

V poslednom jesennom kole sme cestovali do Lemešian, kde nám nikdy nehrá dobre. A k tomu keď majú domáci podporu u obidvoch rozhodcoch a ešte k tomu na svojej strane dlegáta zápasu tak o troch bodoch sme mohli zabudnúť už na začiatku zápasu. A bez nášho najlepšie strelca Lukáša Ličáka to bolo ešte ťažšie. Domáci sa od začiatku zápasu snažili o nátlakovú hru no šancí mali pomenej. Gól, ktorý strelili padol síce už v 13 min. no bol po našej chybe a zlom bránení pri rohu domácich. Postupne sme sa dostávali do zápasu a aj do šancí no vždy nám chýbal jeden či pol kroka aby sme vyrovnali. Podarilo sa nám to až v poslednej minúte prvého polčasu, keď po rohu do prázdnej brány vyrovnával svojím štvrtým gólom v sezóne Lukáš Sabol. V druhom polčase už ale začali úradovať rozhodcovia a tak hra bola kúskovaná a nervózna. V prvých minútach sme mohli rozhodnúť o svojom víťazstve no nebolo nám súdené a keď sme už aj prekonali brankára domácich tak ho zastúpil na bránkovej čiare spoluhráč. Domáci potom z ojedinelej no peknej individuálnej akcii v 70 min. vyhrávali 1:0. O tri minúty už bolo 3:1, keď domáci hráč po faule na nášho brankára, ktorý nehybne ostal ležať na zemi už nemali problém do prázdnej brány nyvýšiť skóre. A nervozita sa naďalej stupňovala no znížiť či vyrovnať sa nám nakoniec nepodario aj vďaka obetavosti domácich, ktorí znova vykopávali loptu s prázdnej brány. Domáci to nakoniec dotiahli do víťazného konca no v jarnej časti ešte treba odohrať 3 zápasy čo je deväť bodov a o druhom postupujúcom s 8.A triedy ešte ani zďaleka nie je rozhodnuté....

Zostava: Chovanec-Šingľar,Peti De.,Hanel,Krakovský J.-Sabol L.,Kucko,Krakovský K.,Goban,Sabol Ľ.-Peti Da.

Náhradníci: Šujeta,Matija,Repko,Gaľa,Ňachaj

Gól: Sabol L.

Žltá karta: Sabol L.,Šingľar,Šujeta